OpenQuestions (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (39 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Value
es: Valor

en: Item
es: Elemento

en: Author
es: Autor

en: List
es: Listado

en: Description
es: Descripción

en: Language
es: Idioma

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Edit
es: Editar

en: Date
es: Fecha

en: Links
es: Enlaces

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: View
es: Ver

en: Updated
es: Actualizado

en: Unknown
es: Desconocido

en: Before
es: Antes

en: After
es: Después

en: User
es: Usuario

en: Options
es: Opciones

en: Created
es: Creado

en: Question
es: Pregunta

en: Voting
es: Votación

en: Explanation
es: Explicación

en: Vote
es: Votar

en: Success
es: Éxito

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Changed
es: Modificado

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: Questions
es: Preguntas

en: Anonymous user
es: Usuario anónimo

en: Authenticated user
es: Usuario autenticado

en: Locked
es: Bloqueado

en: Errors
es: Errores

en: Expand all
es: Expandir todo

en: Your vote has been saved.
es: Su voto ha sido guardado
