OpenQuestions (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (36 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Value
et: Väärtus

en: Item
et: Kirje

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Links
et: Lingid

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: User
et: Kasutaja

en: Options
et: Valikud

en: Created
et: Loodud

en: Question
et: Küsimus

en: Explanation
et: Selgitus

en: Vote
et: Hääleta

en: Success
et: Õnnestus

en: General
et: Üldine

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Changed
et: Muudetud

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: Authenticated user
et: Autenditud kasutaja

en: Locked
et: Lukus

en: Errors
et: Vead
