OpenQuestions (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (38 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Value
gl: Valor

en: Item
gl: Elemento

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Links
gl: Ligazóns

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Before
gl: Antes

en: After
gl: Despois

en: User
gl: Usuario/a

en: Options
gl: Opcións

en: Created
gl: Creado

en: Question
gl: Pregunta

en: Voting
gl: Votando

en: Explanation
gl: Explicación

en: Vote
gl: Votar

en: General
gl: Xeral

en: Authored on
gl: Creado en

en: Changed
gl: Cambiado

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Questions
gl: Preguntas

en: Anonymous user
gl: Usuario anónimo

en: Authenticated user
gl: Usuario autenticado

en: Locked
gl: Bloqueado

en: Expand all
gl: Expandir todo

en: Your vote has been saved.
gl: Gardouse o seu voto.
