OpenQuestions (1.0.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (12 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Date
ht: Dat

en: Save
ht: Anrejistre

en: Updated
ht: A jou

en: User
ht: Itilizatè

en: Changed
ht: Chanje

en: Anonymous user
ht: Itilizatè anonim

en: Authenticated user
ht: Itilizatè otantifye
