OpenQuestions (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (41 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Value
hu: Érték

en: Item
hu: Tétel

en: Author
hu: Szerző

en: List
hu: Lista

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Before
hu: Előtte

en: After
hu: Utána

en: User
hu: Felhasználó

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Created
hu: Létrehozva

en: Question
hu: Kérdés

en: Voting
hu: Szavazás

en: Explanation
hu: Magyarázat

en: Vote
hu: Szavazat

en: Success
hu: Sikeres

en: General
hu: Általános

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Changed
hu: Módosítva

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Questions
hu: Kérdések

en: Anonymous user
hu: Névtelen felhasználó

en: Authenticated user
hu: Azonosított felhasználó

en: Locked
hu: Zárolt

en: Errors
hu: Hibák

en: Expand all
hu: Összes lenyitása

en: Your vote has been saved.
hu: Az értékelés el lett mentve.
