OpenQuestions (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (29 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Value
jv: Biji

en: Author
jv: Penulis

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Links
jv: Tautan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Before
jv: Sadurunge

en: After
jv: Sawise

en: User
jv: Panganggo

en: Options
jv: Opsi

en: Created
jv: Digawé

en: Question
jv: Pitakonan

en: Explanation
jv: Katrangan

en: Vote
jv: Pilih

en: General
jv: Umum

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Locked
jv: Dikunci
