OpenQuestions (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (29 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Value
km: តម្លៃ

en: Item
km: ធាតុ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: List
km: បញ្ជី

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Question
km: សំណួរ

en: Explanation
km: សេចក្ដីពន្យល់

en: Vote
km: ការបោះឆ្នោត​

en: General
km: ទូទៅ​

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Anonymous user
km: អ្នក​ប្រើ​អនាមិក

en: Locked
km: ជាប់​សោ
