OpenQuestions (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Item
lt: Elementas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Links
lt: Nuorodos

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: User
lt: Narys

en: Options
lt: Nustatymai

en: Created
lt: Sukurta

en: Question
lt: Klausimas

en: Voting
lt: Balsavimas

en: Explanation
lt: Paaiškinimas

en: Vote
lt: Balsuoti

en: General
lt: Bendras

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Changed
lt: Pakeista

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Questions
lt: Klausimai

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: Authenticated user
lt: Prisijungęs narys

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Errors
lt: Klaidos

en: Expand all
lt: Išskleisti visus

en: Your vote has been saved.
lt: Jūsų balsas išsaugotas.
