OpenQuestions (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (38 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Value
lv: Vērtība

en: Item
lv: Ieraksts

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Links
lv: Saites

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: User
lv: Lietotājs

en: Options
lv: Iespējas

en: Created
lv: Izveidots

en: Question
lv: Jautājums

en: Voting
lv: Balsošana

en: Explanation
lv: Paskaidrojums

en: Vote
lv: Balsot

en: General
lv: Galvenie

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Changed
lv: Labots

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Questions
lv: Jautājumi

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: Authenticated user
lv: Autentificēts lietotājs

en: Locked
lv: Slēgts

en: Errors
lv: Kļūdas

en: Your vote has been saved.
lv: Balsojums ir saglabāts.
