OpenQuestions (1.0.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: User
mg: Mpampiasa
