OpenQuestions (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (26 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Before
mn: Өмнө

en: After
mn: Дараа

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Created
mn: Үүссэн

en: Question
mn: Асуулт

en: Explanation
mn: Тайлбар

en: Vote
mn: Санал

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Locked
mn: Цоожлогдсон
