OpenQuestions (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (23 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Questions
my: မေးခွန်းများ

en: Locked
my: ပိတ်ထားသည်
