OpenQuestions (1.0.0-alpha1) - en to no translation catalogue (36 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Value
no: Verdi

en: Item
no: Element

en: Author
no: Forfatter

en: List
no: Liste

en: Description
no: Beskrivelse

en: Language
no: Språk

en: Disabled
no: Deaktivert

en: Enabled
no: Aktivert

en: Edit
no: Rediger

en: Date
no: Dato

en: Links
no: Lenker

en: Settings
no: Innstillinger

en: Label
no: Etikett

en: Save
no: Lagre

en: View
no: Vis

en: Updated
no: Oppdatert

en: Unknown
no: Ukjent

en: Before
no: Før

en: After
no: Etter

en: User
no: Bruker

en: Options
no: Valg

en: Created
no: Opprettet

en: Question
no: Spørsmål

en: Explanation
no: Forklaring

en: Vote
no: Stem

en: General
no: Generelt

en: Authored on
no: Opprettet

en: Changed
no: Endret

en: Default value
no: Standardverdi

en: Questions
no: Spørsmål

en: Anonymous user
no: Anonym bruker

en: Authenticated user
no: Autentisert bruker

en: Locked
no: Låst

en: Errors
no: Feil

en: Your vote has been saved.
no: Din stemme er lagret.
