OpenQuestions (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (27 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Value
ne: मान

en: Item
ne: वस्तु

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Question
ne: प्रश्न

en: Explanation
ne: व्याख्या

en: Vote
ne: मतदान

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Locked
ne: बन्देज गरिएको
