OpenQuestions (1.0.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (14 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Question
pa: ਸਵਾਲ

en: Anonymous user
pa: ਅਗਿਆਤ ਯੂਜ਼ਰ
