OpenQuestions (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (37 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Value
ro: Valoare

en: Item
ro: Produs

en: Author
ro: Autor

en: List
ro: Listă

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Links
ro: Legături

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Before
ro: Anterior

en: After
ro: După

en: User
ro: Utilizator

en: Options
ro: Opțiuni

en: Created
ro: Creat

en: Question
ro: Întrebare

en: Voting
ro: Votare

en: Explanation
ro: Explicaţie

en: Vote
ro: Votează

en: Success
ro: Succes

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Changed
ro: Schimbat

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Questions
ro: Întrebări

en: Anonymous user
ro: Vizitator

en: Authenticated user
ro: Utilizator autentificat

en: Locked
ro: Blocat

en: Errors
ro: Erori
