OpenQuestions (1.0.0-alpha1) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon
