OpenQuestions (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (38 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Value
sk: Hodnota

en: Item
sk: Položka

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Links
sk: Odkazy

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Before
sk: Pred

en: After
sk: Za

en: User
sk: Používateľ

en: Options
sk: Nastavenia

en: Created
sk: Vytvorené

en: Question
sk: Otázka

en: Voting
sk: Hlasovanie

en: Explanation
sk: Vysvetlenie

en: Vote
sk: Hlasovať

en: Success
sk: Úspech

en: General
sk: Všeobecné

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Changed
sk: Zmenené

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Questions
sk: Otázky

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: Authenticated user
sk: Prihlásený používateľ

en: Locked
sk: Zamknuté

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.
