OpenQuestions (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (27 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Value
sl: Vrednost

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Unknown
sl: Neznan

en: User
sl: Uporabnik

en: Options
sl: Možnosti

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Question
sl: Vprašanje

en: Explanation
sl: Razlaga

en: Vote
sl: 1 glas

en: General
sl: Splošno

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik
