OpenQuestions (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (24 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Value
sr: Вредност

en: Item
sr: Производ

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Anonymous user
sr: Непознати корисник

en: Authenticated user
sr: Регистровани корисник

en: Locked
sr: Закључан
