Open Restaurant (8.2.7) - en to br translation catalogue (14 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Images
br: Skeudennoù

en: Pages
br: Pajennoù

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel

en: Menu
br: Lañser

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Page
br: Pajenn

en: Language code
br: Yezh ar c'hod

en: About
br: Diwar-benn
