Open Restaurant (8.2.7) - en to gl translation catalogue (70 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Images
gl: Imaxes

en: Pages
gl: Páxinas

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Read more
gl: Ler máis

en: On
gl: Activo

en: Categories
gl: Categorías

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Icon
gl: Icona

en: View
gl: Ver

en: Menu
gl: Menú

en: Teaser
gl: Resumo

en: Event
gl: Evento

en: Updated
gl: Actualizado

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Contact
gl: Contacto

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Published
gl: Publicado

en: Location
gl: Localización

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Authored by
gl: Creado por

en: Width
gl: Ancho

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Price
gl: Prezo

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: Events
gl: Eventos

en: Navigation
gl: Navegación

en: Blog
gl: Blogue

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Caption
gl: Lenda

en: Changed
gl: Cambiado

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Plugins
gl: Complementos

en: Language switcher
gl: Selector de idioma

en: Translation
gl: Traducción

en: Blocks
gl: Bloques

en: Menus
gl: Menús

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Featured
gl: Destacado

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: About
gl: Información

en: Default theme
gl: Tema predeterminado

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar

en: Locations
gl: Ubicacións

en: Config
gl: Configuración

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Subscribe to @title
gl: Subscribirse a @title
