Open Restaurant (8.2.7) - en to hr translation catalogue (59 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Images
hr: Slike

en: Pages
hr: Stranice

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: On
hr: Uključi

en: Categories
hr: Kategorije

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Icon
hr: Ikona

en: View
hr: Pregled

en: Menu
hr: Izbornik

en: Teaser
hr: Mamac

en: Event
hr: Događanje

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Email
hr: E-pošta

en: Contact
hr: Kontakt

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Published
hr: Objavljeno

en: Location
hr: Lokacija

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Authored by
hr: Autor

en: Width
hr: Širina

en: Price
hr: Cijena

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: Desc
hr: Silazno

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Apply
hr: Primjeni

en: Plugins
hr: Dodatak

en: Language switcher
hr: Promjena jezika

en: Translation
hr: Prijevod

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Menus
hr: Izbornici

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Layout settings
hr: Postavke prikaza

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: About
hr: Opis

en: Default theme
hr: Zadani predložak

en: Save and continue
hr: Spremi i nastavi

en: Asc
hr: Uzlazno
