Open Restaurant (8.x-2.0-beta1) - en to ht translation catalogue (29 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: On
ht: Ouvè

en: Date
ht: Dat

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Icon
ht: Ikon

en: Updated
ht: A jou

en: All
ht: Tout

en: Page
ht: Paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Apply
ht: Aplike

en: Language code
ht: Kòd lang lan

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Save and continue
ht: Anrejistre epi kontinye

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont

en: Basic block
ht: Blòk bazik

en: A basic block contains a title and a body.
ht: Yon blòk bazik ki genyen yon tit ak yon kò.
