Open Restaurant (8.x-2.0-beta2) - en to et translation catalogue (81 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Images
et: Pildid

en: Pages
et: Lehed

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Read more
et: Loe edasi

en: On
et: Sees

en: Categories
et: Kategooriad

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Icon
et: Ikoon

en: View
et: Kuva

en: Menu
et: Menüü

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Event
et: Sündmus

en: Updated
et: Uuendatud

en: #
et: nr

en: Email
et: E-kiri

en: Contact
et: Kontakt

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Location
et: Asukoht

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Authored by
et: Autor

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Price
et: Hind

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: Desc
et: Kahanev

en: Navigation
et: Menüü

en: Blog
et: Ajaveeb

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Caption
et: Pealkiri

en: Changed
et: Muudetud

en: Photo
et: Pilt

en: Apply
et: Rakenda

en: Plugins
et: Pluginad

en: Blocks
et: Plokid

en: Menus
et: Menüüd

en: Language code
et: Keele kood

en: Layout settings
et: Paigutuse sätted

en: Offset
et: Nihe

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: About
et: Programmist

en: Default theme
et: Vaikimisi teema

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: Admin
et: Administraator

en: Variants
et: Variandid

en: Config
et: Konfiguratsioon

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Styles
et: Stiilid

en: Posted on
et: Postitatud

en: Kitchen
et: Köök

en: Subscribe to @title
et: Asu @title jälgima

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Displaying @start - @end of @total
et: Kuvatakse @start - @end / @total

en: Text value
et: Tekstiline väärtus

en: Basic block
et: Lihtne plokk

en: A basic block contains a title and a body.
et: Lihtne plokk sisaldab pealkirja ning tekstiosa.
