Open Restaurant (8.x-2.0-beta2) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Read more
ga: Léigh tuilleadh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Price
ga: Praghas

en: Phone
ga: Fón

en: Events
ga: Imeachtaí

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
