Open Restaurant (8.x-2.01) - en to lv translation catalogue (67 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Images
lv: Attēli

en: Pages
lv: Lapas

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: On
lv: Aktīvs

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Icon
lv: Ikona

en: View
lv: Skatīt

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Event
lv: Notikums

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Email
lv: E-pasts

en: Contact
lv: Kontakti

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Authored by
lv: Autors

en: Width
lv: Platums

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Price
lv: Cena

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: Desc
lv: Dilst.

en: Events
lv: Notikumi

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Blog
lv: Blogs

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Caption
lv: Paraksts

en: Changed
lv: Labots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: Blocks
lv: Bloki

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Layout settings
lv: Izkārtojuma iestatījumi

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Featured
lv: Eksponētais

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: About
lv: Par

en: Default theme
lv: Noklusējuma tēma

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Basic block
lv: Vienkāršs bloks

en: A basic block contains a title and a body.
lv: Vienkāršam blokam ir nosaukums un saturs.
