Open Restaurant (8.x-2.10) - en to lt translation catalogue (69 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Images
lt: Vaizdai

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: On
lt: Įjungta

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Icon
lt: Piktograma

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Menu
lt: Meniu

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Event
lt: Įvykis

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Email
lt: El. paštas

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Location
lt: Vieta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Width
lt: Plotis

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Price
lt: Kaina

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: Events
lt: Įvykiai

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Caption
lt: Antraštė

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Blocks
lt: Blokai

en: Menus
lt: Meniu

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Layout settings
lt: Išdėstymo nuostatos

en: Featured
lt: Svarbus

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: About
lt: Apie

en: Default theme
lt: Numatytoji tema

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: Admin
lt: Adminas

en: Variants
lt: Variantai

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Learn more
lt: Sužinoti daugiau

en: With selection
lt: Su pasirinktais

en: Basic block
lt: Paprastas blokas

en: A basic block contains a title and a body.
lt: Paprastas blokas turi pavadinimą ir turinį,
