Open Restaurant (8.x-2.11) - en to sk translation catalogue (73 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Images
sk: Obrázky

en: Pages
sk: Stránky

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: On
sk: Zapnúť

en: Categories
sk: Kategórie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Icon
sk: Ikona

en: View
sk: Zobraziť

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Event
sk: Podujatie

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Email
sk: E-mail

en: Contact
sk: Kontakt

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Photos
sk: Fotografie

en: Authored by
sk: Autor

en: Width
sk: Šírka

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Price
sk: Cena

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: Desc
sk: Zostupne

en: Events
sk: Udalosti

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Caption
sk: Popis

en: Changed
sk: Zmenené

en: Apply
sk: Použiť

en: Plugins
sk: Zásuvné moduly

en: Language switcher
sk: Prepínač jazykov

en: Translation
sk: Preklad

en: Blocks
sk: Bloky

en: Menus
sk: Menu

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Layout settings
sk: Nastavenia rozloženia

en: Offset
sk: Ofset

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: About
sk: Informácie o

en: Default theme
sk: Predvolená téma vzhľadu

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať

en: Admin
sk: Administrátor

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Posted on
sk: Vložené

en: Subscribe to @title
sk: Prihlásiť sa na odber @title

en: Learn more
sk: Zistiť viac

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Text value
sk: Text

en: With selection
sk: S výberom

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
