Open Restaurant (8.x-2.12) - en to sq translation catalogue (37 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Pages
sq: Faqet

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Menu
sq: Menuja

en: Contact
sq: Kontakti

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Published
sq: Publikuar

en: Location
sq: Vendodhja

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Blog
sq: Ditari

en: Language switcher
sq: Zgjedhësi i gjuhës

en: Blocks
sq: Blloqet

en: Menus
sq: Menutë

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: About
sq: Informacione

en: Default theme
sq: Tema e paracaktuar

en: Save and continue
sq: Ruaj dhe vazhdo
