Open Restaurant (8.x-2.20) - en to km translation catalogue (47 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Images
km: រូបភាព

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Location
km: ទីតាំង

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Width
km: ទទឹង

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Blog
km: កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ

en: Language switcher
km: ឧបករណ៍​ប្តូរ​ភាសា

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: Featured
km: លក្ខណៈ​ពិសេស

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: About
km: អំពី

en: Default theme
km: ស្បែក​លំនាំ​ដើម

en: Save and continue
km: រក្សា​ទុក ហើយ​បន្ត
