Open Restaurant (8.x-2.20) - en to sr translation catalogue (32 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Categories
sr: Категорије

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: Menu
sr: Мени

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Price
sr: Цена

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Translation
sr: Превод

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Layout settings
sr: Подешавања плана

en: Save and continue
sr: Сачувај и настави

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: Basic block
sr: Основни блок
