Open Restaurant (8.x-2.60) - en to eu translation catalogue (67 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Images
eu: Irudiak

en: Pages
eu: Orriak

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Menu
eu: Menua

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Event
eu: Gertaera

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Email
eu: Eposta

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Published
eu: Argitaratua

en: Location
eu: Kokalekua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Width
eu: Zabalera

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Address
eu: Helbidea

en: Desc
eu: Beheraka

en: Events
eu: Gertaerak

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Blog
eu: Bloga

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Photo
eu: Argazkia

en: Apply
eu: Ezarri

en: Translation
eu: Itzulpena

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Menus
eu: Menuak

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Featured
eu: Ezaugarria

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Default theme
eu: Gai lehenetsia

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu

en: Admin
eu: Kudeatu

en: Variants
eu: Aldaerak

en: Locations
eu: Kokapenak

en: Background image
eu: Atzeko planoko irudia

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: Asc
eu: Goraka

en: Text value
eu: Testu balioa

en: With selection
eu: Aukeraketarekin
