Open Restaurant (8.x-2.61) - en to kk translation catalogue (38 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Images
kk: Суреттер

en: Pages
kk: Беттер

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Categories
kk: Категория

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Menu
kk: Мәзір

en: Contact
kk: Контакттау

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған

en: Location
kk: Орналасуы

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Authored by
kk: Автор

en: Navigation
kk: Навигация

en: Blog
kk: Блогі

en: Language switcher
kk: Тіл ауыстыру0

en: Blocks
kk: Блоктар

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: Save and continue
kk: Сақтау және жалғастыру
