Open Restaurant (8.2.7) - en to sl translation catalogue (44 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Images
sl: Slike

en: Pages
sl: Strani

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Read more
sl: Preberite več

en: Categories
sl: Kategorije

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Menu
sl: Meni

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Contact
sl: Kontakt

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Published
sl: Objavljeno

en: Location
sl: Mesto

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Authored by
sl: Avtor

en: Width
sl: Širina

en: Price
sl: Cena

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Blocks
sl: Bloki

en: Menus
sl: Meniji

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Featured
sl: Izpostavljeno

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: Default theme
sl: Privzeta tema

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj

en: Admin
sl: Skrbnik
