Opensearch Views (1.0.0) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Field
ar: الحقل

en: Views
ar: الرؤى

en: Format
ar: التنسيق

en: Search Keywords
ar: كلمات البحث

en: Host
ar: المستضيف

en: Score
ar: الدرجة

en: Plain text
ar: نص عادي

en: OR
ar: أو

en: Port
ar: منفذ

en: AND
ar: و

en: Index
ar: الفهرس

en: About
ar: حول

en: Direction
ar: الاتجاه
