Opensearch Views (1.0.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Password
ast: Clave

en: Field
ast: Campu

en: Format
ast: Formatu

en: Host
ast: Sirvidor

en: Plain text
ast: Testu planu

en: Port
ast: Puertu
