Opensearch Views (1.0.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Password
az: Parol

en: Field
az: Sahə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Search Keywords
az: Açar söz axtarışı

en: Score
az: Hesab

en: Plain text
az: Adi mətn

en: OR
az: Və ya

en: AND
az: VƏ

en: Index
az: İndeks

en: About
az: Haqqında

en: Direction
az: İstiqamət
