Opensearch Views (1.0.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: Host
bn: হোস্ট

en: Port
bn: পোর্ট

en: Index
bn: সূচীপত্র

en: About
bn: সম্পর্কে
