Opensearch Views (1.0.0) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Score
bo: སྐར་གྲངས

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: OR
bo: ཡང་ན

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: AND
bo: དང་།

en: Index
bo: དཀར་ཆག

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Direction
bo: ཁ་ཕྱོགས

en: Query string
bo: འདྲི་ཞིབ་ཚིག་ཕྲེང
