Opensearch Views (1.0.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Password
ca: Contrasenya

en: Field
ca: Camp

en: Search Keywords
ca: Paraules clau de cerca

en: Host
ca: Servidor

en: Score
ca: Puntuació

en: Plain text
ca: Text pla

en: OR
ca: O

en: AND
ca: I

en: Index
ca: Índex

en: About
ca: Detalls

en: Direction
ca: Direcció

en: Format output
ca: Format de la sortida

en: JSON Field
ca: Camp JSON
