Opensearch Views (1.0.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo

en: Field
cs: Pole

en: Format
cs: Formát

en: Host
cs: Hostitel

en: Score
cs: Skóre

en: Plain text
cs: Prostý text

en: Index
cs: Rejstřík

en: About
cs: Popis

en: Direction
cs: Směr
