Opensearch Views (1.0.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Field
cy: Maes

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Format
cy: Fformat

en: Host
cy: Gwesteiwr

en: Score
cy: Sgôr

en: Plain text
cy: Testun plaen

en: OR
cy: NEU

en: AND
cy: AC

en: Direction
cy: Cyfeiriad
