Opensearch Views (1.0.0) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Password
de: Passwort

en: Field
de: Feld

en: Views
de: Ansichten

en: Search Keywords
de: Schlüsselwörter suchen

en: Score
de: Punktzahl

en: Plain text
de: Klartext

en: OR
de: ODER

en: AND
de: UND

en: About
de: Über

en: Direction
de: Richtung

en: Query string
de: Anfragezeichenkette

en: Format output
de: Ausgabe formatieren

en: Number of results to return
de: Anzahl der zurückzugebenden Ergebnisse

en: Sort options
de: Sortieroptionen

en: Test Connection
de: Verbindung testen

en: Document ID
de: Dokument-ID
