Opensearch Views (1.0.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Field
el: Πεδίο

en: Format
el: Μορφή

en: Search Keywords
el: Αναζήτηση Λέξεις κλειδιών

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Score
el: Βαθμολογία

en: Plain text
el: Απλό κείμενο

en: OR
el: Ή

en: Port
el: Θύρα

en: AND
el: ΚΑΙ

en: Index
el: Ευρετήριο

en: About
el: Περί

en: Direction
el: Κατεύθυνση
