Opensearch Views (1.0.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Field
eo: Kampo

en: Views
eo: Vidoj

en: Host
eo: Gastiganto

en: Index
eo: Indekso

en: Direction
eo: Direkto
