Opensearch Views (1.0.0) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Password
et: Parool

en: Field
et: Väli

en: Views
et: Vaated

en: Format
et: Vorming

en: Search Keywords
et: Otsingu märksõnad

en: Score
et: Tulemus

en: Plain text
et: Lihttekst

en: OR
et: VÕI

en: AND
et: JA

en: Index
et: Indeks

en: About
et: Programmist

en: Direction
et: Suund

en: Query string
et: Päringusõne

en: Format output
et: Vorminda väljund
