Opensearch Views (1.0.0) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Password
eu: Pasahitza

en: Field
eu: Eremua

en: Views
eu: Bistak

en: Format
eu: Formatua

en: Score
eu: Puntuazioa

en: Plain text
eu: Testu laua

en: OR
eu: EDO

en: Port
eu: Ataka

en: AND
eu: ETA

en: Index
eu: Aurkibidea

en: About
eu: (r)i buruz

en: Direction
eu: Helbidea
