Opensearch Views (1.0.0) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Password
fi: Salasana

en: Field
fi: Kenttä

en: Views
fi: Näkymät

en: Format
fi: Muoto

en: Search Keywords
fi: Hakusanat

en: Host
fi: Isäntä

en: Score
fi: Tulos

en: Plain text
fi: Puhdas teksti

en: OR
fi: TAI

en: Port
fi: Portti

en: AND
fi: JA

en: Index
fi: Indeksi

en: About
fi: Tietoja

en: Direction
fi: Suunta

en: Query string
fi: Kysely

en: Format output
fi: Tulosteen muotoilu
