Opensearch Views (1.0.0) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Password
gl: Contrasinal

en: Field
gl: Campo

en: Views
gl: Vistas

en: Format
gl: Formato

en: Search Keywords
gl: Procurar Palabras Clave

en: Host
gl: Anfitrión

en: Score
gl: Puntuación

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: OR
gl: OU

en: Port
gl: Porto

en: AND
gl: E

en: Index
gl: Índice

en: About
gl: Información

en: Direction
gl: Dirección
